ODEABANK’ın Tercihi INVEX Oldu

ODEABANK’ın Tercihi INVEX Oldu
9 Nisan 2020

Ülkemizdeki genç bankalardan Odeabank, büyüme hedefleri doğrultusunda Gayrimenkul Değerlendirme çalışmalarına özel önem vermektedir. Bu nedenle Odeabank daha faaliyetinin ilk yılında INVEX’i tercih ederek gayrimenkul değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Bankacılık sektöründeki pek çok kurumun tercihi olan INVEX, sahip olduğu sektörel tecrübenin yanı sıra teknolojik üstünlük nedeniyle Odeabank tarafından ilgiyle incelenmiş ve yapılan değerlendirmeden tam not alarak geçmiştir. İki faz olarak projelendirilen Odeabank Ekspertiz Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi`nin ilk fazı, 4 ay gibi kısa bir sürede uygulamaya alınmıştır.

Gayrimenkul değerleme süreci, şubeden başlayıp adım adım ilerleyerek banka birimleri ve lisanslı değerleme şirketlerinin kullanımlarını da içeren bir iş döngüsünden oluşmaktadır.
 Odeabank`a özgü ayrıntılı raporlama araçları sunan INVEX ile bu süreç etkin bir biçimde izlenebilir ve yönetilebilir hale gelmektedir.

Günümüz teknolojik gelişmelerine uygun olarak Odeabank Ekspertiz Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetim Sistemi mobil cihazlar ile uyumlu olarak geliştirilmiştir. Akıllı telefon ve tabletler ile uyumluluk çalışmaları sırasında INVEX web uygulamasındaki işlevler aynen korunmuştur.

Halen ikinci faz analiz ve geliştirme çalışmaları devam eden projede ilk defa uygulanacak özellikler de önemli bir yer tutacaktır. Bu yeniliklerden en önemlisi Odeabank ve Değerleme Şirketi INVEX uygulamaları arasında kurulacak entegrasyondur. Uygulamalar arası entegrasyon sonrasında özellikle değerleme şirketi tarafında yaşanan eksik ve yanlış veri girişleri önlenmiş olacaktır.

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>