Sürdürülebilirlik

Key Yazılım Çözümleri A.Ş. olarak ; üyesi olduğu Birleşmiş Milletler Global Compact ışığında 40 ‘dan fazla %65’i lisans, %9’u doktora ve yüksek lisans mezunu genç ekip üyesi ile eğitim kalitesini artırmak amacıyla, güncel teknolojilere uyum ve kurumsallaşmayı geliştirmek için çalışan başına yılda ortalama 3 gün örgün eğitim olanağı sunulmaktadır.

Buna ek olarak; ekip üyelerinin cinsiyet dağılımı ise %60 kadın %40 erkek şeklinde olup kadın çalışanların çoğunlukta bulunduğu nadir bilişim firmalarından biridir. Bu özelliği nedeniyle UN Women – Birleşmiş Milletler Kadınlar “Planet 50-50 by 2030: Step It Up for Gender Equality” programına ortak olarak kabul edilmiştir. Ayrıca Key Yazılım Çözümleri A.Ş. Women’s Empowerment Principles – Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) ile de ortaklığı bulunan ülkemizdeki az sayıdaki bilişim firmasından biridir.

Aşağıda yer alan linkte Birleşmiş Milletler Global Compact niyet mektubumuza ulaşabilirsiniz.

https://ungc-production.s3.us-west-2.amazonaws.com/commitment_letters/127571/original/UNGlobal_Compact_Letter1.pdf?1513284679

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>