Key Yazılım Yönetim Sistemlerimiz Key Yazılım Yönetim Sistemlerimiz

Yönetim Sistemlerimiz

Key Yazılım Çözümleri A.Ş. kurumsal hedef olarak, müşteri beklentilerine hakim kadrosu ile iş hayatına değer katan çözümler sunmayı seçerken “İyi Dinle, Doğru Anla, Uygulamada En İyiye Yaklaş” diyerek temel ilkesini belirlemiştir. Bu ilke çerçevesinde, Key Yazılım Çözümleri A.Ş. sunduğu çözümleri uluslararası standartlara göre gerçekleştirmeye önem vermektedir.

Key Yazılım Çözümleri A.Ş., kurumsal yapısını olgunlaştırırken tüm süreçlerini tanımlayarak belgelemiş ve bu süreçlerle ilgili etkin denetim yapısı kurgulamıştır. Halen “YAZILIM GELİŞTİRME, İŞLETİM VE DESTEK HİZMETLERİ” kapsamında, etkin olarak aşağıdaki yönetim sistemlerini işletilmektedir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

Bu yönetim sistemi; başlangıç olarak 14.07.2014 tarihi olmak üzere, hem TURKAK hem de UKAS tarafından akredite şekilde BUREAU VERITAS tarafından TR005674-1 numarasıyla sertifikalandırılmıştır.

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi

Bu yönetim sistemi; başlangıç olarak 12.08.2014 tarihi olmak üzere, BUREAU VERITAS tarafından TR005736-1 numarasıyla sertifikalandırılmıştır.

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>