Key Yazılım Firma Profili Key Yazılım Firma Profili

Firma Profili

Mottomuz

“İyi Dinle, Doğru Anla, Uygulamada En İyiye Yaklaş”

Key Yazılım Çözümleri A.Ş., web tabanlı yazılımlar konusunda deneyimli bir ekip tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Key Yazılım Çözümleri A.Ş. geliştirdiği pek çok bilgi sistemi ile kurumsal müşterileri için çeşitli iş süreçlerine yönelik uçtan uca bütünleşik yazılım çözümleri sunmaktadır.

2009 yılından bu yana çalışmalarını Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Bilkent Cyberpark) içerisinde 10’dan fazla AR-GE projesiyle sürdüren Key Yazılım, 100’den fazla kurumsal müşterisi için e- iş yazılımı geliştirmekte ve çoğunu da SaaS hizmeti kapsamında işletmektedir.

Çözüm geliştirdiği konularda öncü ve lider konumunu pekiştirecek şekilde kararlı adımlarla hizmet sunduğu sektörlerde yatay büyümesini sürdüren Key Yazılım, diğer yandan da odaklandığı yeni sektörlerde öncü çözümler geliştirme çabasındadır.

Misyonumuz

  • Finans sektörüne ve bu sektöre hizmet veren diğer sektörlere Fintech yoğun çözümler geliştirmek.
  • Farklı sektörlerin ihtiyacına göre özgülenebilecek biçimde varlık yönetimi konusunda risk bazlı yaklaşım içeren çözümler geliştirmek.
  • Kurum içi veri akışı için entegrasyon yeteneği içeren ve bilgi üretiminde karar noktalarında yer alan çözümler geliştirmek.
  • Kurumlarda iş akışında rol alan iç ve dış tüm bireylerin etkin olarak yer aldığı ve bilgi üretimine tüm paydaşların katkı sunduğu çözümler geliştirmek.
  • Kurumlarda ihtiyaç duyulan dış kaynaklı veriler için erişim kolaylığı sunan ve karar verdirici özellikler içeren yüksek anlaşılırlıkta bilgiye dönüştüren çözümler geliştirmek.

Vizyonumuz

  • İş süreçlerinde bilgi sistemlerinin kurumlara kazandırdığı bilgi üretimi fırsatlarını yeni bilgi ihtiyacına dönüştürebilmek.

Kurumsal müşterilerine web tabanlı e-iş çözümleri sunan Key Yazılım;

Hedef olarak müşteri beklentilerine hakim kadrosu ile iş hayatına değer katan çözümler sunmayı seçerken “İyi Dinle, Doğru Anla, Uygulamada En İyiye Yaklaş” diyerek temel ilkesini belirlemiştir.

İyi Dinle

Müşteri için “Doğru yazılım çözümü”ne giden yolda ilk adım, isteklerin ve problemlerin iyi dinlenmesidir.

Doğru Anla

“Anlamak çözmeye yetmez” ama neyin, nasıl yapılacağının analizi istekler doğru anlaşılmış ise mümkündür.

Uygulamada En İyiye Yaklaş

İşlemleri kolaylaştırıcı ve detayları azaltıcı özellikleri olan bir yazılım teknik olarak hızlı ama bir o kadar da güvenli ve güvenilir şekilde çalışıyor ise en iyisine yaklaşılmış demektir.

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>