Performans ve Bilgi Güvenliği Çalışmaları

Performans ve Bilgi Güvenliği Çalışmaları
13 Nisan 2022

INVEX uygulaması içinde artan işlem sayıları ve daha ayrıntılı hale gelen kullanıcı istekleri nedeniyle uygulama içindeki tüm liste sayfaları ayrıntılı şekilde incelenmiş daha hızlı raporlama için bazı liste sayfaları yeniden geliştirilmiştir. Bilgi teknolojilerindeki güncel gelişmelere paralel olarak INVEX`te zaman zaman bilgi güvenliğini arttırıcı çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.

INVEX uygulaması içinde artan işlem sayıları ve daha ayrıntılı hale gelen kullanıcı istekleri nedeniyle uygulama içindeki tüm liste sayfaları ayrıntılı şekilde incelenmiş daha hızlı raporlama için bazı liste sayfaları yeniden geliştirilmiştir. En önemli geliştirme işlemi Teslim Süresi ile ilgili listelerde yapılmıştır. Bu kapsamda, değerleme süreci adımlarında geçen sürelerin daha sağlıklı ve hızlı hesaplanması için hesap yönteminde iyileştirmeler yapılmıştır. 

INVEX uygulamasından yine INVEX e-posta sunucularını kullanarak gönderilen bildirim amaçlı e-postaların daha hızlı gönderilebilmesi amacıyla iki yeni SMTP sunucusu kullanıma alınmıştır. Bu sayede, eposta gönderimlerindeki anlık bekleme süreleri  kısaltılmıştır. Son aylarda özellikle istenmeyen e-posta (SPAM Mail)  gönderimlerini engellemek için  e-posta sunucularınca kullanılan çeşitli yöntemler, özellikle e-posta teslim sürelerini uzatmaktadır. Bu gibi gelişmeler dikkate alınarak bildirim e-postalarının gönderimlerinde farklı bir yönteme geçiş ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Bilgi teknolojilerindeki güncel gelişmelere paralel olarak INVEX`te zaman zaman bilgi güvenliğini arttırıcı çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında; kullanıcı doğrulama ve e-posta ile gönderilen dosya bağlantıları ile ilgili iyileştirmeler yapılmıştır.  

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>