INVEX Kullanan Değerleme Şirketi Sayısı 75`e, Banka Sayısı 15`e Ulaştı

INVEX Kullanan Değerleme Şirketi Sayısı 75`e, Banka Sayısı 15`e Ulaştı
22 Nisan 2020

Müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 75`e, Banka sayısı 15`e ulaşarak, günlük üretilen değerleme raporlarının %80`nin INVEX sistemlerinde üretilmesi, elektronik olarak imzalanması ve arşivlenmesi sağlanmıştır.

INVEX Gayrimenkul Değerleme Bilgi Sistemi Değerleme Şirketi Uygulaması (INVEX-D) ilk müşterimizde, 2008 yılında kullanılmaya başlanmıştır. 2008 yılından bugüne, müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 75` e, Banka sayısı 15’e ulaştı. 11 yıl boyunca INVEX’e ilgi gösteren ve tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Dünden bugüne, birlikte çalıştığımız müşterilerimiz sayesinde bir gün içerisinde üretilen her 5 gayrimenkul değerleme raporundan 4`ü INVEX ile üretilmekte ve yetenekleri sayesinde INVEX, ”Piyasa Belirleyici” durumunu korumaktadır. Müşterimiz olan 75 Gayrimenkul Değerleme Şirketi’ne ve 15 Banka’ya en içten teşekkürlerimizi sunar, memnuniyetlerinin bizlerin en büyük önceliği olduğunu bir kez daha hatırlatırız.

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>