Management Team

Nevzat Bilen

Nevzat Bilen

Yönetim Kurulu Başkanı

Nevzat Bilen, Gazi Üniversitesi’nde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Uygulamalı Matematik alanında Yüksek Lisans eğitimine ve üniversite çalışanlarına yönelik Eğiticilerin Eğitimi programına katılmıştır.

Key Yazılımı kurmadan önce Mersin Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi ve Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi yöneticiliği yapmıştır. Daha sonra aralarında Türkiye Cumhuriyet tarafından “En İyi Uygulama” olarak sunulan projede dahil çeşitli e-devlet projelerinde danışman olarak görev almıştır. 2004 yılından günümüze, kurucusu olduğu Key Yazılım Çözümleri A.Ş.’nde UI/UX Tasarımı, Yazılım Geliştirme ve Proje Yöneticiliği görevlerini yapmıştır.

Mert İzci

Mert İzci

Genel Müdür
(CEO)

Mert İzci, Avusturya Viyana Teknik Üniversitesi’nde Wirtschaftsingenieurwesen-Maschinenbau (Ekonomi-Makina Mühendisliği) ve İzmir Yaşar Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği Lisans eğitimi almıştır.

Mert İzci, bağımsız İnternet Girişimcisi olarak başladığı iş yaşamına pekçok ülkenin popüler web uygulamaları listelerinde ilk 10’da yer alan internet projeleri gerçekleştirmiştir. Gerçekleştirdiği projelerde sistem yönetimi, sistemler arası entegrasyon ve veri madenciliği konularında uzmanlaşan Mert İzci, 2015 yılından itibaren Key Yazılım Çözümleri A.Ş.’nde pek çok projede AR-GE çalışmalarını yürütmüş aynı zamanda da Yazılım Geliştirme ve Proje Yöneticiliği görevlerini yapmıştır. Mart 2019 itibariyle Genel Müdürlük görevini üstlenmiştir.

Sevra Bilen

Sevra Bilen

Mali İşler Müdürü
(CFO)

Sevra Bilen, Uludağ Üniversitesi’nde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık ve Finansal Piyasalar ile ilgili çeşitli eğitim programlarına katılmıştır.

İş hayatına özel bir bankada başlayan Sevra Bilen, uzun yıllar süren bankacılık deneyimi sonrasında finans uzmanı ve yöneticisi olarak lojistik, turizm ve inşaat sektörlerindeki çeşitli şirketlerde görev almıştır. 2007 yılından itibaren Key Yazılım Çözümleri A.Ş.’nde Finans ve Mali İşler ile ilgili yöneticilik görevlerini yapmıştır.

Erdal Ertural

Erdal Ertural

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
(CMO)

Erdal Ertural, Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2008-2014 Yılları arasında İş Bankasında Ticari ve Bireysel krediler bölümlerinde iş yaşamına başlamıştır. Aynı bankada Bankacılık Temel Operasyonları bölümünde yer alan Sigorta İşlemleri Servisinin kuruluş çalışmalarında aktif görev almıştır. Bireysel Kredi ve Kart Operasyonları bölümünde yer alan Hakem Heyeti Yazışmalar Servisinin kuruluş aşamasında yer alarak operasyonel süreçlerin yazılım entegrasyonlarına aktarılması ile ilgili çalışmıştır.

2014 yılında Odeabank Ekspertiz Birimine transfer olarak, Ekspertiz Sistemi Yazılımı geliştirmeleri dahil, banka içerisinde kullanılan 10’dan fazla projede Analiz ve Proje Yöneticiliği görevlerini yürütmüştür. Banka bünyesinde İpotek ve İpotek Fek Birimini yönetmiş, bu birim için geliştirilen yazılımın analiz ve banka sistemine entegrasyonlarında Proje Yöneticiliği yapmıştır.

2018 Yılından itibaren Key Yazılım Çözümleri A.Ş.’nde Pazarlama Direktörü olarak aramıza katılan Erdal Ertural, şirketimiz Pazarlama Faaliyetlerini yürüttüğü gibi bankaların yazılım süreçlerinde analiz çalışmalarına tecrübeleriyle katkıda bulunmuştur.2019 Yılı Aralık ayından itibaren şirketimizde Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Seren Öncel

Seren Öncel

Kıdemli Proje Yöneticisi

Seren Öncel, Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden onur belgesi ile mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Şubat 2017 itibari ile Key Yazılım Çözümleri A.Ş kadrosuna Süreç Yönetim Uzmanı olarak aramıza katılan Seren Öncel, Kıdemli Proje Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Gaye Ege İzci

Gaye Ege İzci

Kıdemli Proje Yöneticisi

Gaye Ege İzci, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Uygulamalı Matematik Enstitüsü, Aktüerya Bilimleri bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir.

2017 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra Key Yazılım Çözümleri A.Ş kadrosuna Süreç Yönetim Uzmanı olarak katılan Gaye Ege İzci, Kıdemli Proje Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Samet Uran

Samet Uran

Destek ve Kalite Birimi Yöneticisi

Samet URAN, 2008 yılı Eylül ayında Key Yazılım ailesine stajyer olarak katılmıştır. 2011 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden “Bilgisayar Programcılığı” alanında mezun olmuş ve ön lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyeti sonrası firmamızda profesyonel iş hayatına atılmıştır. Bu süreçte eş zamanlı lisans eğitimini almış ve 2013 yılında Anadolu Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Destek ve Kalite birimimizde uzun yıllar hizmet verdikten sonra birim yöneticiliğine terfi etmiştir. Yöneticiliğini üstlendiği birimde, müşterilerimiz tarafından iletilen hata veya geliştirme taleplerinin incelenerek analiz edilmesi, analiz edilen bildirimlere çözüm üretilmesi ve uygulama test süreçlerinin yürütülmesi üzerine görevler icra edilmektedir.

Samet URAN, firmamız adına eğitim faaliyetlerinin yürütülmesi, Ar-Ge ve müşterileri ilişkileri alanlarında da görev almaktadır. Ayrıca, “Gayrimenkul Değerleme Lisansı”na sahiptir.

Deniz Karataş

Deniz Karataş

Proje Yöneticisi

Deniz Karataş, Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

2019 yılı Mayıs ayında Key Yazılım Çözümleri A.Ş kadrosuna Süreç Yönetim Uzmanı olarak katılan Deniz Karataş, 2019 yılı Ekim ayından itibaren Proje Yöneticisi görevini üstlenmiştir.

Key Yazılım logo
Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.
"/>