INVEX Kullanan Değerleme Şirketi Sayısı 75`e, Banka Sayısı 15`e Ulaştı

Key Yazılım
Şubat 2019

Müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 75`e, Banka sayısı 15`e ulaşarak, günlük üretilen değerleme raporlarının %80`nin INVEX sistemlerinde üretilmesi, elektronik olarak imzalanması ve arşivlenmesi sağlanmıştır. 11 yıl boyunca INVEX`e ilgi gösteren ve tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

INVEX Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetimi Sistemi Değerleme Şirketi Uygulaması (INVEX-D) ilk müşterimizde, 2008 yılında kullanılmaya başlanmıştır. 2008 yılından bugüne, müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 75` e, Banka sayısı 15‘ e ulaştı. 11 yıl boyunca INVEX‘e ilgi gösteren ve tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Dünden bugüne, birlikte çalıştığımız müşterilerimiz sayesinde bir gün içerisinde üretilen her 5 gayrimenkul değerleme raporundan 4`ü INVEX ile üretilmekte ve yetenekleri sayesinde INVEX ‘Piyasa Belirleyici` durumunu korumaktadır. Müşterimiz olan 75 Gayrimenkul Değerleme Şirketi`ne ve 15 Banka‘ya en içten teşekkürlerimizi sunar, memnuniyetlerinin bizlerin en büyük önceliği olduğunu bir kez daha hatırlatırız.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.