Ekibimiz

40 'dan fazla ekip üyesi ile Key Yazılım Çözümleri A.Ş.'nin akademik uzmanlığa verdiği önemi yansıtacak şekilde ekibinin öğrenim durumu açısından %65'i lisans, %9'u doktora ve yüksek lisans mezunudur. Eğitim kalitesini artırmak amacıyla, güncel teknolojilere uyum ve kurumsallaşmayı geliştirmek için çalışan başına yılda ortalama 3 gün örgün eğitim olanağı sunulmaktadır.

UN WOMEN

Key Yazılım Çözümleri A.Ş. ekip üyelerinin cinsiyet dağılımı ise %60 kadın %40 erkek şeklinde olup kadın çalışanların çoğunlukta bulunduğu nadir bilişim firmalarından biridir. Bu özelliği nedeniyle UN Women - Birleşmiş Milletler Kadınlar "Planet 50-50 by 2030: Step It Up for Gender Equality" programına ortak olarak kabul edilmiştir. Ayrıca Key Yazılım Çözümleri A.Ş. Women's Empowerment Principles - Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) ile de ortaklığı bulunan ülkemizdeki az sayıdaki bilişim firmasından biridir.

Key Yazılım Çözümleri A.Ş. ekibi genç bir yaş ortalamasına sahip olup, %65'ini 20-30 yaş arası çalışanlar oluştururken %26'sını ise 30-40 yaş arası çalışanlar oluşturmaktadır.